ODKRYWANIE SPOSTRZEżEń: A RECENZJA POPULARNEGO SERWIS KSIążKI

Odkrywanie spostrzeżeń: A Recenzja Popularnego Serwis Książki

Odkrywanie spostrzeżeń: A Recenzja Popularnego Serwis Książki

Blog Article

Biznes książki mogą dostarczać cenny spostrzeżenia i techniki dla osób i firmy szukam ulepszenie ich wydajność i osiągnąć swoje cele. Przy tak dużo książek łatwo dostępne na rynku, może być twardy zrozumieć, które warto przeczytać. W tym krótki artykuł, my dostarczymy streszczenia niektórych najbardziej wybitny i popularny usługa książek, aby pomóc sprawiasz, że poinformujesz wybory o tym, które książki sprawdź i jak zastosować ich lekcje we własnym biznesie lub zawód.

{ pierwszą książką na naszej liście jest „The Lean Startup” autorstwa Erica Riesa. Ta książka oferty i rama dla konstruowanie skuteczne startupy przez koncentrując się na produkcja minimum praktyczny przedmiot (MVP) i ciągle testowanie i powtarzanie w oparciu o klient. Ries twierdzi, że standardowy usługa planowanie to zazwyczaj nieefektywny dla startupów, który jest bardziej zwinny technika jest potrzebna, aby {osiągnąć| osiągnąć| osiągnąć sukces. On również zmartwienia znaczenie pomiar rozwój i pierwszy książką na naszej liście jest „The Lean Startup” autorstwa Erica Riesa. Ta książka oferty i rama dla konstruowanie udane start-upy, skupiając się na produkcja minimum wykonalne produkt (MVP) i ciągle testowanie i powtarzające się na podstawie klient.

{ Kolejny popularny biznes to „7 nawyków skutecznego działania” Stephena Coveya. Ta książka to tradycyjny poradnik, który faktycznie był tutaj szeroko czytany i stosowany w Kolejny popularny biznes to „7 nawyków skutecznego działania” Stephena Coveya. Ta książka to tradycyjny poradnik, który faktycznie był obszernie czytaj i zastosowany w usługa świat.

{„Od dobrego do wielkiego” Jima Collinsa to kolejny popularny biznes książka, która oferty spostrzeżeń, jak przejąć biznes od doskonały do fantastyczne. Collins i jego zespół badaczy zbadali 11 firm, który przeszedł z doskonały do świetny i zidentyfikowano pospolity atrybuty, które pozwolił im to zrobić. Te obejmują silnego poczucia funkcja, {skup się na| skoncentrować się na zdyscyplinowanym wykonaniu,

Report this page